Autorius Tema: Naujokas, ieskau kompanijos pazaisti buryje..  (Skaityta 3159 kartus)

chypsas

• Leitenantas
  • Įrašai: 403
    • Žiūrėti profilį
Ats: Naujokas, ieskau kompanijos pazaisti buryje..
« Atsakymas #45 Įrašytas: 2014-02-19 12:00 »
Tikrai, kad nerasi nei su ziburiu nei su "proziku"... padiskutavom, kiekvienas issake nuomone...Valio!
Faktas yra vienas, kad mum pomidoram, nera lengva pasikelt stata patiem zaidziant "Randome" o zaisti su tokiu pacia darzove, tik dar blogina situacija(isbandyta), na o ponams "asams" zaisti su "pomidorais yra nelygis... Vat ir beda bedele.. cia kaip tam pasakyme: "vafliu gimes, tortu netapsi" :))
nepaprasčiau kokį streem,ą padaryt. Beje, su visą pagarbą ir taip s,kant be asmeniškumų, žinai kodėl 1stl dar "geniais" pravardžiuoja?
sakai geresniems žaidėjams nelygsi su blogesniais žaisti????
vakar prižadėjau pasidalinti savo patirtimi su naujokais ir ka? nesulaukiau nei vieno kvietimo i buri.... išvada- daug šnekat ir aimanuojat kad niekas nenori su jum losti ir viskas....
Gerbiami naujokai ar šeip pomidorai visu pirma patys parodykit norą palosti kartu, parasykit i PM, pakvieskit  i burį...

Jumaxas

• Lithuanian Tank Company nariai
  • Majoras
  • *
  • Įrašai: 935
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #46 Įrašytas: 2014-02-19 13:41 »
Is streamo sunku kazka ismokti, nes visada paveikslelis yra idealus, kol nepabandai patsjo nupiesti ar sukurti :).

Yra lietuviu kur streamina:
The Sinonim
EUTV
Jumaxas (kartais  :P)

pogozilla

• Majoras
  • Įrašai: 722
  • proud member of G_S_T
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #47 Įrašytas: 2014-02-19 16:42 »
teko tankus iskeist i seima

Seimas - rimta priezastis

Spec_Naz

• Leitenantas
  • Įrašai: 268
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #48 Įrašytas: 2014-02-19 17:02 »
Tikrai, kad nerasi nei su ziburiu nei su "proziku"... padiskutavom, kiekvienas issake nuomone...Valio!
Faktas yra vienas, kad mum pomidoram, nera lengva pasikelt stata patiem zaidziant "Randome" o zaisti su tokiu pacia darzove, tik dar blogina situacija(isbandyta), na o ponams "asams" zaisti su "pomidorais yra nelygis... Vat ir beda bedele.. cia kaip tam pasakyme: "vafliu gimes, tortu netapsi" :))

sakai geresniems žaidėjams nelygsi su blogesniais žaisti????
vakar prižadėjau pasidalinti savo patirtimi su naujokais ir ka? nesulaukiau nei vieno kvietimo i buri.... išvada- daug šnekat ir aimanuojat kad niekas nenori su jum losti ir viskas....
Gerbiami naujokai ar šeip pomidorai visu pirma patys parodykit norą palosti kartu, parasykit i PM, pakvieskit  i burį...
Gal naujokai mano kad nesi vertas su jais važinėtis ?  :P

Woras:Kreditu uzdarbis nuo pergales nepriklauso.

Jens95

• Majoras
  • Įrašai: 527
  • Last One Standing
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #49 Įrašytas: 2014-02-19 17:13 »
pasivažinėt galim platoone jei tik nori :D

"as nieko neparodyciau, nes nubas esu ir uz mane visalaika warpackas losia" - Paliubomu.

Lietuvis13

• Eilinis
  • *
  • Įrašai: 1
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #50 Įrašytas: 2014-02-20 01:09 »
As irgi naujokas.... pomidoras... zalias....  :'(
Mielai pazaisciau su profi'ais (ar bent jau kurie galvoja tokie esantys) - bet jeigu sau nervus gadinsites del pomidoro .. tai...eikit ...  ;D
P.S. Turiu T34 ir keleta kitu lengvesniu elitiniu tanku, tik nelabai ismanau ka jie gali ir ka su jais veikti. Pora metu zaidziau tankionline.com, tenai esu profi, bet cia viskas kitaip. Mano vardas toks kaip cia. Iki.

Jumaxas

• Majoras
  • *
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #51 Įrašytas: 2014-02-20 01:40 »
Pomidoras nera zalias Lietuvi13  :), Arba dar nesi prisirpes pomidoras su 600 kovu.

Is 600 musiu, suzaides bemaz 300 su T34 ir vargini save zaisdamas be premium. Manau atsiras kas nores pravaziuoti viena kita musi su tavim, ar tas pats eixxo siulesi cia padeti, pasidalinti patirtimi. Patarimas turek premium :) nes pakolkas taip zaisdamas su premium tanku labai ilgai kaupsi pinigus.

P.S. laiku kreipiesi, nes dar gali iseiti is taves tankistas, ne taip kaip sulosia zmones po 10k ir daugiau ir paskui atsibunda, kad nori kad kas pamokytu.... tokiu atveju taisyti save yra labai sunku.
« Paskutinį kartą keitė: 2014-02-20 01:42 narys Jumaxas »

vaidookas

• Grandinis
  • *
  • Įrašai: 81
  • [1STLT]
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #52 Įrašytas: 2014-02-20 09:38 »
Sveikas Lietuvis13 :) Maciau tave randome nesenai visai beje :)
Patarciau persiziureti visus Battle Mechanics ir Tutorials. Butu gerai kad dazniausiai sutinkamu tanku review pasiziuretum kad zinotum kuo jie stiprus kuo siplni.
Bet kaip sakiau pradek nuo pagrindu supratimo kaip veikia pramusimas, kamufliazas ir t.t...

https://www.youtube.com/results?search_query=World+of+Tanks%2C+Explaining+Mechanics&sm=3

Sekite mane:
YouTube
Facebook

Jumaxas

• Majoras
  • *
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #53 Įrašytas: 2014-02-20 14:45 »
Labai neblogas yra puslapis http://www.tanknumbers.com/lt/index.php , net LT kalba (kur galima palyginti kiek ir ko duoda papildomi daviniai, skilai ar net pasirinkus tanka ir jo patranka, gali paziureti kokio tanko nepramusi is priekio, galo ar sono ar kurio net nepramusi per weakspotus ir t.t.)
« Paskutinį kartą keitė: 2014-02-20 14:47 narys Jumaxas »

audbvd

• Eilinis
  • *
  • Įrašai: 27
  • SCREW
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #54 Įrašytas: 2014-02-20 15:08 »
Na jei 1stLt tokie geranoriški, pasinaudosiu ir aš proga paplatoonint ir paklausyti gerų/įdomių patarimų;]
Pas mane panaši situacija, kad sulošus 10k kovų pradedi suprasti kas per velns tas WOT'as yra;]

:) Šiaip smagu prisiminti, kai pradėjau lošti, keletą tankų pasikėliau iki ~V tier be zoomo (Nežinojau, kad toks yra). ir vis galvodavau, nu nafik kaip čia sunku pataikyt;]

P.s. Įstojus į klaną, bendraujant su klaniečiais, platooninant atsiranda tas know-how  ž]

Maskaradas

• Eilinis
  • *
  • Įrašai: 29
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #55 Įrašytas: 2014-02-20 17:05 »
ale tikrai.. dziugu matyti, kad cia tiek daug geranoriskai nusiteikusiu "darzoviu" ir ju "gerbeju" :))

O tai gal pakuriam koki kanaliuka Wot'e? bus paprasciau :)

Maskaradas

• Eilinis
  • *
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #56 Įrašytas: 2014-02-20 17:07 »
Na jei 1stLt tokie geranoriški, pasinaudosiu ir aš proga paplatoonint ir paklausyti gerų/įdomių patarimų;]
Pas mane panaši situacija, kad sulošus 10k kovų pradedi suprasti kas per velns tas WOT'as yra;]

:) Šiaip smagu prisiminti, kai pradėjau lošti, keletą tankų pasikėliau iki ~V tier be zoomo (Nežinojau, kad toks yra). ir vis galvodavau, nu nafik kaip čia sunku pataikyt;]

P.s. Įstojus į klaną, bendraujant su klaniečiais, platooninant atsiranda tas know-how  ž]

matyt nieks pomidoru nenori i klanus imt  :|

audbvd

• Eilinis
  • *
  • Įrašai: 27
  • SCREW
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #57 Įrašytas: 2014-02-20 17:10 »

matyt nieks pomidoru nenori i klanus imt  :|

Sutinku;] Bet jei čia comment'as apie mane - tai ne taip supratote;] Aš nuėjęs į klaną (ilgą laiką nenorėjau eiti, nes nesuvokiau jo vertės) supratau:) O kad buvau pomidoras ir dar šiai dienai nesu mėlynė ar koks tai vaisius - per daug nepergyvenu:)
Tikslas iš citrinos į agurką pereiti:)

Maskaradas

• Eilinis
  • *
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #58 Įrašytas: 2014-02-20 17:15 »
Na however, as saves pomidoru nelaikau, WR mane tokiu laiko, as save laisvai i agurkus statau :))

pogozilla

• Majoras
  • Įrašai: 722
  • proud member of G_S_T
    • Žiūrėti profilį
« Atsakymas #59 Įrašytas: 2014-02-20 17:23 »
tai kurkit kanala "pomidorai" ir ateisim paplatoonint kartu